Sleva 10% pro přihlášené. Kód: ChciBehat (neplatí pro poukazy a Zpětnou zásilku)

Pillar Performance Motion Armour

Kód: MAJL60
850 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2022
Možnosti doručení

Pillar Performance Motion Armour Joint Longevity je první na trhu uvedená kombinace patentovaných složek NEM®, 5-LOXIN® spolu s kurkuminem, které poskytují rozsáhlou přirozenou ochranu kloubů. Vyvinut speciálně pro udržení zdraví kloubní chrupavky a podporu pohyblivosti/flexibility kloubů u vysoce aktivních lidí a zároveň zmírňuje záněty kloubů, bolest a ztuhlost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Motion Armour byl formulován tak, aby byl přínosem pro sportovce všech typů - od vytrvalostních běžců po powerliftery - k ochraně integrity jejich kloubů. 

NEM® je patentovaná složka membrány z vaječných skořápek od Stratum Nutrition. NEM® je celosvětově nejvíce klinicky testovaný produkt membrány z vaječných skořápek s klinickými studiemi, prokazující pozitivní výsledky na podporu kloubů proti bolesti, ztuhlosti a neohebnosti.

5-LOXIN® je patentovaný, klinicky studovaný extrakt z boswellie s klinickými zkouškami prokazujícími pozitivní přínos speciálně pro rozpad chrupavky. Každá šarže sklizně 5-LOXIN® je vysledovatelná ke konkrétní oblasti a skupině stromů. 5-LOXIN® je přísně testován a musí splňovat předem definované specifikace v různých fázích výroby produktu.

  • Formulováno s použitím patentovaných přírodních složek NEM® (membrána z vaječných skořápek) a 5-LOXIN® (extrakt z Boswellia serrata)
  • Udržuje zdravou kloubní chrupavku
  • Zmírňuje mírné záněty kloubů
  • Zmírňuje mírnou bolest a ztuhlost kloubů
  • Udržuje pohyblivost/flexibilitu kloubů
  • 60 potahovaných tablet

Složení 

Každá želatinová tobolka obsahuje

NEM® (Prášek z vaječné skořápky) 250 mg
5-Loxin™ (výtažek  Boswellia serrata)
ekv. Boswellia suchá guma
50 mg
1 g
Curcuma longa oddenek
ekv. Curcuma Longa suchý oddenek
50 mg
3200 mg

Bez lepku, mléčných výrobků a ořechů.
Obsahuje látky odvozené ze sóji.

Dávkování

Dospělí - užívejte dvě (2) tablety denně nebo podle pokynů lékaře.  Pro dosažení nejúčinnějších výsledků, na základě všech současných klinických studií týkajících se NEM® a 5-Loxin®, by měla být užívána přísná dávka 2 tablety denně.
Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se se zdravotníkem. Vitamínové doplňky by neměly nahrazovat pestrou  a vyváženou stravu. Nepoužívejte, pokud je těsnění obalu porušené. Skladujte při teplotě do 30˚C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a minerály
Velikost: 60 tablet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PILLAR Performance je první komplexně certifikovaná řada sportovní mikrovýživy na světě s bezkonkurenčním závazkem k čistému sportu a ochraně sportovců. Zakladatelem je bývalý hráč rugby Damien Fitzpatrick. Trápila ho totiž chronická zranění kolen a po dlouhé a neúspěšné léčbě se vrhl na doplňkovou medicínu. Objevil mikrovýživu pro vrcholové sportovní výkony. Spojil se s Pipou Taylor - přední světovou triatlonistkou a vznikl PILLAR

"Existujeme proto, abychom ve vás podpořili sportovce. Pro každý krok, každý trénink, každý neúspěch."

Co jsou mikronutrienty a k čemu slouží? Přečtěte si článek o mikronutrientech na našem blogu. 

Mikronutrienty Pillar Performance