⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

Podzimní novinky od Asics 2019

Podzimní Asics přichází s luxusními modely Dynaflyte, Cumulus, Nimbus a Kayano. Pojďte se mrknout, co nového si letos na podzim Asics připravil.

Jestli existuje známá běžecká značka, pak je to Asics. Na trhu jsou už 70 let a za tu dobu představili pěknou řádku modelů. Do Best4Run teď vybíráme ty, které se nám nejvíc osvědčily. Letos na podzim mezi nimi jsou modely Asics Dynaflyte 4, Asics Gel Nimbus 21, Asics Gel Cumulus 21 a pronační Asics Gel Kayano 26. Většina z nich v zářivé edici Lite Show, která se bude hodit do podzimních plískanic. Jdeme na to? 

Asics Gel Nimbus 21 LS

Pohodlí a skvělé tlumení. To jsou synonyma pro Asics Gel Nimbus 21. Chodí k nám běžci, kteří tenhle model obouvají už léta a nedají na něj dopustit. Proč? Předně proto, že tlumení je opravdu excelentní. Nohu máte jako v bavlnce, ale přesto je běh dostatečně dynamický a bota vás nijak nebrzdí. Střih boty dovoluje nohu pěkně zafixovat a nenechat ji putovat tam a zpět, ani do stran. 

 

Oproti minulému modelu najdete u podzimní kolekce Asics Gel Nimbus 21 nový svršek a také naši oblíbenou úpravu Lite-Show.

A ještě jedna novinka - letos najdete Asics GEL Nimbus také v zimní verzi Winterized. 

 

Lite-Show technologie pro bezpečí na cestách

Lite-Show dává botě vyniknout zvečera. 360° reflexní prvky se postarají o to, abyste i za brzkého podzimního smrákání doběhli v pořádku domů k mámě. 

 

Asics Gel Cumulus 21 LS

Také u oblíbených Asics Gel Cumulus 21 LS jsme zaznamenali novinky. Nový svršek z dvouvrstvé síťoviny s přídavkem elastanu nohu pěkně drží, patní výztuha se stará o pěkné usazení nohy v patě. Celkově se bota posunula k většímu pohodlí, což u Cumulus vidíme moc rádi. Ideální bota na dlouhé objemy nebo na dlouhé silniční závody. 

 

Asics Dynaflyte 4

Asics Dynaflyte je láska na první pohled. Lehoučká bota, která ale umí odtlumit i ty nejdelší běhy. Podzimní model dostal do vínku zářivé barvy, nový svršek a od 2 milimetry nižší drop. Sklon mezi špičkou a patou je teď 8 mm, bota je o něco lehčí a responzivnější. Obout Asics Dynaflyte 4 je pro každého běžce velmi příjemným překvapením, takže si ho nenechte ujít. 

 

Asics Gel Kayano 26 LS

No a na závěr pronační legenda. Asics Gel Kayano 26 LS patří mezi to nejlepší v sektoru bot s podporou pronace. Gelové tlumení pečuje o ideální došlap, nově přepracovaná patní výztuha se stará o jemné ukotvení paty v botě bez nepříjemných otlaků nebo půchýřů. S touhle botou se ani pronační běžci nemusí bát dlouhých kilometrů. 

A je to Kayano 26 LS, které dostalo na podzim pořádnou světelnou výbavu. Lite Show technologie se postará o to, aby vás nikdo nepřehlédl. 

 

Pro závodníky - Asics GEL DS Trainer

Pro ty, kdo hledají rychlejší obutí je tu model Asics GEL DS Trainer. Lehká bota tlumená pěnou, která s vámi uběhne klidně i půlmaraton, není zbytečně přetlumená a udělá radost těm, kdo hledají přirozenou rychlost pohybu. Letošní podzimní kolekce představuje tenhle model s perfektně padnoucím svrškem Knit, který na noze sedí jako ponožka.