⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

Get a grip for winter - sleva 20%

Zima je tu a venku to začíná pěkně klouzat. Pojďte si vybrat nějaké pořádné hřebovky na led, špunty do sněhu a podrážky do bahna. Je tady sleva 20% na pořádný grip od Inov-8.

Asi už jste si letos sami vyzkoušeli, že mokré listí, bahno a první sníh vaše silničky prostě nedají. Je čas vybavit se na zimu něčím pořádným. Něčím, co vás podrží v závějích i na ledu. Něčím, co vám dá možnost běhat po lese a v horách bez starostí a bezpečně. Prostě něčím od Inov-8. Navíc se slevou 20% do vyprodání zásob. 

Hřebovky na led

Obrovskou výhodou obutí od Inov-8 jsou 3 šířky kopyta, na kterých jsou boty šité. Díky tomu boty skvěle padnou na štíhlé nárty i na pořádně široké tlapy. Stačí se řídit písmenky u jednotlivých modelů - S je široká bota, P je uzoučká a M je něco mezi. 

Inov-8 Arctic Claw 300 - pro širokou nohu

 

Inov-8 Arctic Claw 300 (S) je výborná bota pro širší kopejtko. Karbidové hřeby jsou zapuštěné ve špuntech, které jsou navíc rozložené tak, aby dobře odváděly sníh z podrážky. Model Arctic Claw 300 Thermo je navíc vybavený Thnisulate pro pořádnou izolaci. Na oba modely pasují i návleky Inov-8 All Terrain Gaiter

Inov-8 Arctic Talon 275 - na užší nohu

 

Na úzkém kopytě Precision je vyrobena bota Inov-8 Arctic Talon 275. Stejně jako předchozí modela je vybavena karbidovými hřeby, které se hodí na běhání na ledu a zmrzlých kořenech. 

Inov-8 Oroc 280 - pro opravdovou jistotu

 

Hřebovky Inov-8 OROC 280 jsou vyrobeny pro štíhlé nárty, pro běhy, kdy potřebujete mít absolutní jistotu, kdy často a nepředvídaně měníte směr. Původně plánovány jako bota na překážkové běhy, na které jsou povoleny hřeby. Pár kousků ještě máme skladem. 

Špunty do bahna i sněhu

Tam, kde nejsou potřeba hřeby, má Inov-8 modely X-Talon (čti "kros talon"). Vybavené 43 osmi milimetrovými špunty se hodí tam, kde je hluboké bahno, mokré listí, sníh nebo taková ta klasická jarní břečička. 

X-Talon 230 (P) - na štíhlou nohu

 

Inov-8 X-Talon 230 (P) je ušit na nejužším kopytě Precision. 8 milimetrové špunty zajišťují perfektní adhezi na měkkém povrchu, obsázka kolem celé boty jí dodává pevnost a odolnost. 

Inov-8 Roclite - nejuniverzálnější koncept

No a pak tu máme něco jako rodinné stříbro. Je to koncept Inov-8 Roclite, který se vyznačuje unikátními širokými špunty vybavenými gripem. Testovali jsme ho na Zimním běhu přes Kosíř, kde bylo -17°C. Boty držely perfektně na udusaném sněhu i na zmrzých kořenech. 

 

Inov-8 Roclite 290 - 4 mm drop, váha 290 gramů, střední kopyto Medium. Tuhle botu jsme si opravdu oblíbili. Snese nejen bahno a měkký povrch, ale i nějaké ty kamenité cesty, šotolinu nebo suťoviska. Střih boty krásně podrží při změnách směru a běhání v nich je prostě výborný zážitek. 

 

O něco těžší sourozenec je Inov-8 Roclite 305. Vyšší celková váha a drop 8 mm zajišťují mnohem větší pohodlíčko na dlouhých trasách. Je to bota, kterou ocení i vysocí nebo robustní běžci. Určení a typ podrážky zůstávají stejné jako u modelu 290. 

 

Sleva 20% na Inov-8 platí do vyprodání zásob. Potřebujete poradit? Jsme tu pro vás na telefonu 704 055 995 nebo na info@best4run.cz.