⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

Runspiration 2: Ženy v poklusu

Tři běžkyně, tři různé přístupy, tři příběhy. Přijďte si k nám před Vánocemi popovídat o tom, jak se běhá našim nejlepším běžkyním, jak se připravují a co je čeká.

Tři běžkyně, tři různé přístupy, tři příběhy. Přijďte si k nám před Vánocemi popovídat o tom, jak se běhá našim nejlepším běžkyním, jak se připravují a co je čeká. K tomu všemu si můžete dát punč a zkusit vyhrát nějaký příjemný dárek v naší běžecké tombole. Prostě taková malá předvánoční besídka u nás v Best4Run - 7. 12. v 18:00

Když jsme přemýšleli o tom, kdy a jak udělat další díl Runspiration, říkali jsme si, že by bylo super potkat se ještě před Vánocemi. Dát si společně punč a popovídat si o tom, jak jsme se letos měli. A že to pro nás byl zajímavý rok. 

Mimo jiné se k nám letos přidali naši běžci. Patří mezi ně Petra Kamínková, Anička Brychtová, Vendula Horčičková, Adéla Balůsková, Katka Müllerová, Pavel Červenka nebo Vašek Vandrovec. Celý rok jsme sledovali, jak se jim daří, jak se připravují na náročné závody a co všechno prožívají. A řekli jsme si, že by bylo super se o to podělit s vámi. Kdo dorazí? No přece naše ženy v poklusu: 

Petra Kamínková

Petra Kamínková se k nám přidala teprve nedávno. Patří k nejlepším českým vytrvalkyním, má za sebou desítky titulů a poslední dobou jí to běhá snad čím dál lépe. A ještě k tomu patří snad k nejskromnějším běžcům, které známe. Na Runspiration se můžete těšit na povídání o tom, jak se jí doma na Svatém Kopečku trénuje, jak se připravuje na závody a co dělá, když neběhá. 

Vendula Horčičková

Juniorská mistryně světa ve štafetách a česká reprezentatka v orientačním běhu. Běhá za Tj Slovan Luhačovice a za švédský klub Södertälje - Nykvarn Orientering. U nás testuje hlavně boty do hlubokého bahna a složitého terénu. Letos se jí nejvíc dařilo na MS v Estonsku, kde zaběhla v TOP TEN na krátké trati, a na MČR, kde skončila první na krátké i klasické trati. Na Runspiration s sebou vezme pár orienťáckých map a popovídá nám, jak se na závody připravovala. 

Adéla Balůsková

Kdo chodí na naše běžecké tréninky, Adélu určitě zná. Atletka, fyzioterapeutka a trenérka, která se věnuje nejen dospělým, ale i dětem. Má za sebou řadu atletických úspěchů v barvách SK Přerov. Také ona nám přijde povyprávět, jak se jí letos dařilo a možná se s námi podělí i o pár tréninkových a fyzio triků, které nám mohou pomoci posunout běhání zase o kus dál. 

Naši malou běžeckou besídku startujeme v 18:00 ve čtvrtek 7. 12. Budeme si povídat s našimi hosty a budeme rádi, když se také zapojíte do diskuze. Kromě toho bude připraveno něco na zub, a také běžecká tombola s dárečky pro vás. 

Chcete se zaregistrovat a zajistit si místo na akci? Stačí napsat mail na novinky@best4run.cz s předmětem Runspiration. Budeme se těšit!