⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

Soutěž! Ohodnoť produkt a vyhraj 500 Kč na příští nákup

Spustili jsme hodnocení produktů na našem webu. Tedy hlavně to slovní hodnocení. Proč? Aby se všem běžcům lépe nakupovalo. Aby věděli, co se vám na botách, batůžku nebo tričku líbilo a co by bylo potřeba ještě vychytat. Aby měli podrobnější info od vás, kdo v těch konkrétních věcech běháte, kdyby nechtěli věřit nám. A abyste mohli předat svoje zkušenosti dál. To už je dost důvodů na to, takové hodnocení mít, že jo? 

Soutěž o nejlepší hodnocení na webu Best4Run

Soutěž o 500 Kč na nákup poběží do konce září

Abychom to nové hodnocení trochu oslavili, spouštíme na září soutěž o poukázku na 500 Kč na nákup v prodejně nebo na webu Best4Run. Stačí hodnotit produkt, který jste si u nás koupili (v prodejně nebo na e-shopu) a své hodnocení přidat na web k produktu. Na konci měsíce vybereme jednoho z vás, kdo vyhraje poukázku na 500 Kč nákup v Best4Run. 

Jak na to? 

Stačí být registrovaným zákazníkem a přidat hodnocení k produktu, který jste si u nás koupili. Ze všech hodnocení vybereme 1. října to nejzajímavější a pošleme mu kód na nákup v hodnotě 500 Kč u nás v Best4Run. 

Soutěž trvá od 1. do 30. září, probíhá na webu Best4Run.

 

Nárok na výhru v soutěži není vymahatelný a pořádající si vyhrazuje pravidlo změnit pravidla nebo výhru v soutěži v nezbytných případech.