⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

Běžíme už 6 let, pojďte slavit!

 

6 narozeniny

Cože?!  6 let? To není možné. 

Vždyť teď nedávno jsme v sešeřelé a osamělé prodejně sfoukávali pětku! A vidíte, ani jsme se nenadáli a celý rok je zase pryč. Myslím, že je čas poděkovat. Když jsem běžeckou speciálku před 6 lety zakládal, věděl jsem toho spoustu o běhání a triatlonu, ale málo o tom, jak prodávat, nedejbože na internetu. Rozhodl jsem se ale, že se budu snažit dělat to tak, jak bych chtěl, aby se lidé chovali ke všem nakupujícím. V klidu, s úctou, s velkým nadšením pro věc a čestně. 

A tak už se 6 let snažím, aby to tak bylo. Na té dlouhé cestě jsme, pravda, párkrát zakopli, ale vždycky jsme se snažili chyby napravit a poučit se z nich. Šlo to jenom díky tomu, že máme skvělé dodavatele a parťáky, se kterými jsme se za ta léta zkamarádili. A taky proto, že máme výjimečné zákazníky, z nichž někteří jsou s námi od samého začátku. No vážně, bez vás bychom tady nikdy nemohli být tak dlouho. 

Proto vám všem mockrát děkuji. Že běháte, že se k nám vracíte, že nám chodíte povyprávět o závodech, na kterých jste byli, o těch, na které se chystáte i o těch, které jste nedali. 

Pojďte si s námi užít narozeninový týden, připravili jsme pro vás pár překvapení, o kterých dáme vědět na sociálních sítích i na webu. A těšíme se, že už se brzy uvidíme u nás. Kdyby to šlo, hned vás pozveme na oslavu. 

Mějte se krásně a ať se vám skvěle běhá. 

Zdeněk Dohnal, ten, co Best4Run před 6 lety založil

Jak budeme slavit? 

Narozeninový týden! Normálně bychom se potkali u nás v prodejně, dali si kafe a skleničku, pokecali si a případně udělali nějaký ten NightShopping, že jo. Když to tak ale nejde, nedá se nic dělat, musíme slavit CELÝ TÝDEN. Sledujte náš Facebook, Instagram nebo web, ať vám nic neuteče, máme pro vás pár malých překvapení. 

Začínáme narozeninovou slevou na novinky od Mizuno. Pečlivě prověřené modely na jarní běhání. 
-20% Mizuno 2021

 Chystáme taky slevičku na výživu od Edgar, slevový kód pro ty, co už s námi běhají, a taky nějakou tu soutěž, abyste z těch narozenin také něco měli.