⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

NightShopping se slevou 20 % na všechno

Oblíbený NightShopping je tu! Prodloužená otevíračka, slevy na všechno a taky možnost se ještě před Vánocemi potkat a pozdravit u nás v prodejně. Těšíme se na vás a už to chystáme. Slevy budou platit na boty, oblečení i vybavení, neplatí na dárkové poukazy, předplatné a zpětnou zásilku. 

Prodejna Přerov 7. 12. 2023

banner web_1

NightShopping bude 7. prosince od 8:00 do 20:00. Slevy platí na všechno kromě dárkových poukazů a předplatného časopisů. Můžete si pořídit nové boty Altra, Asics, Hoka, Mizuno, Inov-8, Brooks, Saucony nebo XeroShoes, oblečení Montane, Craft, Cep nebo WildTee, výživu Edgar, Enervit nebo Pillar Performance, výbavu Leki, Petzl a další. Slevu odečítáme u pokladny. 

Online NightShopping na e-shopu 10. 12. 2023

banner webonline

Pro ty, kdo to mají do Přerova daleko, bude Online NightShopping od půlnoci do půlnoci v neděli 10. prosince. Stačí v košíku zadat kód NOC20 a nákup se vám automaticky zlevní o 20 %. Tady také pozor, neplatí na dárkové poukazy, zpětnou zásilku a předplatné časopisů. 

Proč je NightShopping v prodejně a na e-shopu zvlášť? Jsme malá rodinná běžecká speciálka, máme jeden sklad a nemáme dost rukou na to, abychom stihli zároveň pohlídat objednávky z e-shopu i z prodejny. Kdyby se stalo, že vaše velikost bude vyprodaná, domluvíme se, co s tím.