⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

Novinky od Hoka One One jsou tady

Když jsme na jaře přemýšleli o nové značce, padlo jméno HOKA One One mezi prvními. Boty, které mají modely pro začátečníky i velmi zkušené běžce, tlumené silničky i hbité trailovky. Po půl roce zkušeností s novou značku jsme nadšení. S radostí tedy představujeme podzimní novinky, které nám od Hoka One One dorazily.

Jestli je Hoka One One něčím slavná, je to speciální systém tlumení u všech svých modelů. Ty nejpohodlnější silničky jsou extra tlumené, většina běžců nad touhle mírou tlumení s podivem kroutí hlavou. Když Hoka One One poprvé obujete, překvapí vás "houpačkou", která nutí došlapovat na špičku, a taky velmi komfortním usazením nohy v botě. Chodidlo sem zapadne jako jako do děcko do kolébky. 

Boty na běhání v terénu i na silnici

Hoka One One ale nezůstává jenom u extra tlumených silniček. Oblíbili jsme si jejich trailovky Speedgoat se skvělým gripem nebo univerzálky Challenger ATR, které jsou tak nějak pade na pade. Novinky, které u nás v Best4Run najdete letos na podzim z našeho výběru nijak nevybočují. 

 

Hoka One One Bondi 6 - nejlépe tlumená běžecká bota na trhu

  

Tak tohle je ta extra tlumená silnička. Jestli hledáte dynamický a co nejpřirozenější běh, nebude to nic pro vás. Jestli ale hledáte oporu, stabilitu, tlumení, na které se můžete spolehnout i při dlouhých kilometrech nebo třeba vyšší váze, je tohle bota přesně pro vás. Navíc jsme na podzim naskladnili verzi WIDE, která sedí i na širších nártech (klasická Hoka One One je totiž dost úzká). 

 

Hoka One One Clifton 6 - ideální bota pro silniční běhání

   

Clifton je příjemné překvápko. Všechny zásadní vlastnosti bot Hoka One One samozřejmě má, ale tlumení je mnohem přízemnější než u modelu Bondi 6. Díky tomu sedí běžcům, kteří už mají něco (i málo) odběháno a hledají příjemnou tréninkovku na dlouhé běhy. Taky tuhle jsme naskladnili v širší verzi. 

 

Hoka One One Challenger ATR 5 - univerzální běžecká bota

  

Pade na pade, to je přesně ona. Trochu trailovka, trochu silnička. Má super tlumení, takže se postará o klouby na dlouhých tratích, trailová podrážka zvládne něco asfaltu, ale v terénu je jako doma. Model pro ty, kdo nechtějí doma živit jeden pár na silnici a jeden pár do trailu. 

 

Hoka One One Speedgoat 3 - bota, se kterou nemusíte bát žádných trailů

 

Čistokrevná trailovka. Skvěle tlumí nárazy a parádně drží v terénu. Třeba na šutrech, na mokrých šutrech nebo v bahně. Střižená na úzkém kopytě, které pěkně podrží nárty při seběhu a nedovolí noze v botě zbytečně klouzat.