⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

Wild Tee - běžecká trička s dlouhým příběhem

1584973071_1_Colorblock-trio-curva-1 (1)

Wild Tee - Reconnect with your nature

Italské oblečení (nejen) do hor

Miláno, 2015. Fillipo Canetta si říká, že by bylo fajn občas se trochu proběhnout v horách. Jde to zkusit, párkrát se ztratí, párkrát se vyčerpá až na hranice svých sil. Když už to chce skoro vzdát, uvědomí si, že příroda tu není od toho, aby ji překonal a pokořil, ale aby s ní splynul. 

Tak také vzniká oblečení Wild Tee. Inspirováno slavnými kopci, slavnými závody, přírodou a zvířaty. Originální, jednoduché a funkční. 

YELLOWSTONE_WOMEN_HOODIE_SEQUOIA_LEGGINGS_CLOUDS_Wildtee_2000x1000_1banner

Nejoblíbenější kousky

 

 colorblock-pink-women-wildtee colorblock-red-weomen-long-sleevemonte-bianco-t-shirt-women_2

Dámská trička Wild Tee se inspirují třeba nejvyšším evropským vrcholem Mont Blanc. Tenhle kopeček s výškou 4 810 metrů nad mořem je kolébkou trail runningu a hostí také první evropský Ultra Trail of Mont Blanc (UTMB). I když se na něj ještě necítíte, trička Wild Tee vám pomůžou cítit se jako pravý horal a uvědomit si, že dneska možná zvládnete zaběhnout ještě o kousek dál. Jenom tak, pro radost z té vaší vlastní "wild side". 

 

Colorblock-pink-men-cotopaxi-wildtee-1_-lrbanner

Nejoblíbenější kousky

  colorblock-blue-men-long-sleevetre-cime-di-lavaredo-t-shirt-men27887-7_roger-b-tank-men

"Všichni si myslí, že je to pro člověka fyzicky nemožné. Studoval jsem však neurologii, abych pochopil, že mozek je jenom orgán, díky kterému máme limity, které můžeme překonat." 

6. května 1954 Roger Bannister stál na prahu běžecké historie. Jako první měl uběhnout míli pod 4 minuty. Roger moc dobře věděl, že je to celé v hlavě. Jeho trenér taky. "Neboj se, je to jen bolest, co cítíš," povzbuzoval ho. A Roger to prostě zaběhl. 3 minuty a 59 sekund. V bílém nátělníku s barevnými proužky. Proč to nezkusit jako on? 

Roger Bannister, 6. května 1954