⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

#testyourinstinct Otestuj vestu, než si ji pořídíš

Screenshot_7

Luxusní a minimalistické. Takové jsou běžecké vesty Instinct navržené ve Francii Seanem Van Courtem. Vznikly, aby byly dokonale ergonomickým, přitom ale nenápadným parťákem do trailu i na silnici. To, co u každé běžecké vestičky hledáme, je i tady samozřejmostí - snadná dostupnost, dostatek kapes, střih, který kopíruje lidskou anatomii a prodyšné materiály. Co byste řekli tomu otestovat si takovou vestu před tím, než si ji koupíte? 

#testyourinstinct Jak to funguje? 

Testovací vesty Instinct v Best4Run

Pro Best4Run ji testuje i Andrea Kaštánková (@andula_v_behu). K 10L variantě přidala i menší 4.5L, která se bude hodit na kratší běhy. 

Běžecká vesta je tak trochu alchymie. Musí dobře sedět, musí mít kapsy na všechno, co budete potřebovat, a ty kapsy musí být snadno přístupné. Musí být dostatečně malá, aby vám nikde nezavazela, zároveň ale dost promyšlená na to, aby se na ni snadno daly upevnit hole, GPS a další nezbytnosti. Jednu takovou jsme nedávno našli a jsme rádi, že vám ji můžeme nabídnout k testování. Jak tedy na to? 

  • Testovací vesty lze objednat jako jakékoliv jiné zboží na e-shopu - objednat můžete zde.
  • Záloha na testování je 1 000 Kč, kterou ti vrátíme, jakmile vestu vrátíš
  • Na testování máš celý týden a budeme rádi, pokud na sociálních sítích zveřejníš fotku nebo hodnocení s hashtagem #testyourinstinct

Proč Instinct? 

 Běžecké vesty Seana Van Courta mají v DNA výkony. Jde tu o to mít vestu, která vás bude provázet i na extra dlouhých tratích bez toho, aby vás kdekoliv dřela, abyste se v ní zbytečně potili nebo aby na ní chyběla jakákoliv kapsička, poutko nebo háček. 

Zároveň si ale v Instinct zakládají na tom, aby byla výroba šetrná, snaží se snižovat uhlíkovou stopu a využívat recyklované materiály. To proto, abychom mohli ještě dlouho běhat po panenských horách, čistých plážích nebo v hlubokých lesích. 

 

89072690_2627869883976928_9016364315518697472_o

 

 

 Vesty Instinct jsou stavěné na výkon. Jejich nošení je intuitivní, materiály prodyšné a střihy udělané tak, aby měly vesty co nejmenší kontakt s tělem, ale zůstávaly stabilní a neposkakovaly na zádech. Ostatně, hned po Salomon je to druhá nejčastější značka, která se v posledních letech objevuje na pódiu UltraTrail du MontBlanc. Ozkoušeno stovkami běžců, kteří si je chválí. 

Staň se jedním z nich. 

Screenshot_13