⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

NightShopping: Textil a batůžky už v pátek

Velké horské závody jsou tady, léto je v plném proudu a počasí jako na houpačce. Nejvyšší čas se vybavit pořádným oblečením, běžeckou vestou, kompreskami a vyrazit. Možná vám udělá radost náš páteční NightShopping, ve kterém jsme se letos zaměřili právě na oblečení a výbavičku na léto. 

FB Cover

Kdy a kde? 

V pátek 7. srpna od půlnoci do půlnoci na www.best4run.cz. Od 9:30 do 18:00 také v kamenné prodejně Best4Run, Tovární 4. Přerov. 

Co bude ve slevě? 

V srpnovém NightShoppingu jsme pro vás zlevnili všechny SKLADOVKY oblečení, batůžků a vest. Prostě všechno, co máme "doma". Konkrétně pak: 

Slevy budou uvedeny u zboží na e-shopu a nedají se kombinovat. V prodejně budou ceny uvedeny u zboží. 

Co doporučujeme? 

Některé kousky byste si neměli nechat ujít. Mezi nimi třeba skvěle prodyšná nepromokavá bunda Inov-8 Ultrashell s vodním sloupcem 20.000 HH a prodyšností 40.000 B-1. Ve slevě budou také univerzální bundy Inov-8 WindShell, které je dobré mít ve výbavičce na běh nebo na kolo. 

Za pozornost stojí nepromokavé ponožky DexShell, které vám vyřeší dilema, jestli si pořídit boty s membránou nebo bez. Tyhle ponožky prostě obujete do klasických bot a jdete. No problem. 

Na horské závody, výzvy, H8 a vůbec pohyb na horách se budou hodit běžecké batohy a vestičky Instinct a Montane. Instinct je symbolem pro minimalismus a výkony, Montane zase patří k nejvšestranějším batůžkům, jaké jsme tu měli. 

Pro lepší výkony tu máme taky kompresní podkolenky, ponožky, návleky a oblečení od CEP. Kromě klasických kompresek (i těch neonových v nových barvách), doporučujeme luxusní vychytané šortky CEP 2v1. Krásně drží svaly při sebězích, pomáhají rychleji regenerovat a výborně sedí. 

Možná teď úplně nepřemýšlíte o tom, co budete dělat v zimě, ale až zima přijdete, bude dobré mít doma prošívané bundy od Montane. Budou ve slevě 50%, za poslední dva roky je pečlivě testujeme a jsme z nich nadšení. Hodí se jako rezerva do batohu na dovolenou, kdyby byla zima, ale taky jako bunda na zimu do města i na hory. 

1584973071_1_Colorblock-trio-curva-1