Edgar Power

Screenshot_2

Čím delší výdrž, tím lepší výsledky. Obyčejné nakopáváky založené na taurinu, kofeinu nebo podobných látkách ti sice dopřejí solidní rozjezd, ale za půl hodiny už o nich nevíš. Edgara jsme vyvinuli tak, aby se z něj energie uvolňovala postupně. Edgar tak výrazně prodlužuje dobu, po kterou vydržíš makat naplno.

 

Na dlouhé trati s Edgarem: větší šance zvítězit

Energie z cukrů sama o sobě dlouhou výdrž nezajistí. Edgar v sobě proto ukrývá ještě další vychytávky: neesenciální aminokyselina beta alanin zlepšuje fyzický výkon a oddaluje únavu. Citrulin malát, který rozšiřuje cévy, podporuje přeměnu tuků na energii, chrání před překyselením a podílí se na detoxikaci jater.

Energetická exploze bez nevolností a těžkého žaludku

Edgar dodává tolik energie jako plnohodnotné jídlo. Zatímco klasický oběd tě zpomalí složitým trávením, po Edgarovi se budeš cítit lehce. Běžné energetické stimulanty zatěžují žaludek a mohou způsobit nevolnost, která pak může nepříznivě ovlivnit celkovou výdrž. S Edgarem ti nic takového nehrozí, je vyrobený bez přidání umělých barviv a chemických konzervantů.

Dlouhotrvající výdrž pro tělo i mozek

Glukóza představuje rychlou energii nejen pro tělo, ale také pro mozek. Její dostatek zlepšuje koordinaci pohybů, soustředění a orientaci v neznámém prostředí. Edgar zásobuje tvůj mozek glukózou kontinuálně, proto se vydržíš déle koncentrovat na to, co je během tréninku, nebo závodu důležité.

 
 
Edgar Whey Protein lesní ovoce 800 g
770 Kč
 
Edgar Whey Protein čokoláda 800 g
Edgar Whey Protein - když chceš být ještě...
770 Kč
 
Edgar multifunkční šátek
230 Kč
 
Edgar čelenka růžová
180 Kč
 
Edgar čelenka modrá
180 Kč
 
Edgar čelenka černá
180 Kč
 
Edgar ořechové máslo Kokos & Kešu 300 g
230 Kč
 
Edgar Vegan Protein čokoláda kokos 800 g
720 Kč
 
Edgar Whey Protein banán 800 g
770 Kč
 
Edgar Powergel multivitamín 40 g
39 Kč
 
Edgar Powergel pomeranč 40 g
39 Kč
 
Edgar Energybar brownies 50 g
39 Kč
 
32 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 32 položek celkem

x