⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

Narozeninový týden: Slavíme 4 roky!

Cože? To už jsou 4 roky? To snad ani není možné. Slavíme narozeniny, přidáte se? Připravili jsme si slevy na Inov-8 a Salomon, bude Runspiration, ke každému nákupu v prodejně chystáme dáreček a nějaké to překvápko bude i na e-shopu.

Běháme spolu už 4 roky, věřili byste tomu? Za tu dobu jsme byli na desítkách závodů, otestovali jsme stovky párů bot, naběhali tisíce a tisíce kilometrů, vybrali společně tisíce párů bot. Chtěli jsme vám všem, kdo s námi běháte poděkovat. Přijměte proto naše pozvání na narozeninový týden.

Co nás čeká? 

  • po celý týden budeme mít v prodejně slevu 20% na jarní novinky od Inov-8 a Salomon (boty, batůžky, vesty i oblečení), 
  • ke každému nákupu v prodejně chystáme malé překvápko
  • pro ty z vás, kdo nakupují přes e-shop chystáme středeční překvapení
  • ve čtvrtek 28. 3. budeme mít v prodejně Runspiration na téma Běhej lépe, kde si povíme něco o výživě a o nové appce pro trénink. 

Budete u toho s námi? Rádi vás uvidíme v prodejně, zastavte se popovídat si o jarním běhání nebo přímo na Runspiration. Tentokrát tu budeme mít kluky z Enervitu a mySasy, kteří se s námi podělí o novinky, které mají. A kdyby vám to nestačilo, zamyslete se ještě nad kurzem Chi Runningu, který hostíme 1. května. Místa budou brzy vyprodaná. 

To hlavní, co jsme tady ale chtěli říct je, že bez vás by žádné 4. narozeniny nebyly a že si vážíme toho, že se k nám vracíte a že vás běhat s námi. 

Děkujeme. Zdeněk, Zdeňka, Martin, Lenka a Lenka z Best4run.