⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

Testovali jsme Inov-8 v bahně

Závod 17. listopadu. Bahno, místy prší, je zima. Ideální počasí pro trailovky od INOV-8. Testovali jsme TERRACLAW 250 a model  X-CLAW 275.

Trasa Závodu 17. listopadu, který pořádá Atletika SK Přerov, vedla částečně po zpevněných cestách. Větší část pak po rozbahněných polních cestičkách. Právě bahno, které je v případě deštivého počasí pro tento závod typické, nechalo naprosto skvěle vyniknout testované modely od INOV-8. Boty testoval běžec nejpovolanější, Zdeněk Dohnal z Best4Run. 

Bahno nebahno, boty skvěle drží

 

Sám jsem testoval během závodu model TERRACLAW 250 a byl jsem nadšen jak bota od prvních metrů dokonale drží při každém odrazu na promáčeném a rozbahněném podkladu. Co mě však nejvíc potěšilo byl fakt, že se podešev boty vůbec neucpávala bahnem a byla vždy připravena pro další odraz nebo seběh bez rizika podklouznutí. Tahle jistota chyběla těm závodníkům, kteří testovací modely neobuli, a někteří to odnesli i drobnými šrámy.

Bota byla skvělá i při přebězích po zpevněných úsecích kde působila maximálně komfortně. Věřím že i díky ideálně zvolenému obutí jsem závod dokončil na celkovém 22. místě.  Kdo použil testovací boty, vracel je nadšený ze skvělého zážitku. Někteří závodníci si je půjčili i na závod, který se o pár dní později konal v Týně nad Bečvou. Ani netušili, že bude celý den pršet a že na takhle náročné trasy boty opět zazáří. 

Shrnutí? Jen tak dál, INOV-8

 

Na Závod 17. listopadu, který pořádá Atletika SK Přerov, jsme půjčili celkem 23 párů testovacích bot INOV-8, modely TERRACLAW 250 a model  X-CLAW 275. Hlavního závodu se zúčastnilo 120 běžců. Boty skvěle zvládly rozbahněný terén, na podrážky se nelepilo bahno a byly připraveny i na přeběhy po zpevněných cestách a silnicích. Kdo si je na závod půjčil, rozhodně neprohloupil.