⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

Slavíme 9. narozeniny! Užijte si Narozeninový týden

Slavíme 9. narozeniny! A je to velká věc. Za tu dobu nám prošly rukama desítky tisíc párů bot. Jejich cesta vedla od výrobců k nám, kde jsme je pěkně uložili do skladu, a pak je společně s vámi zkoušeli, testovali, vybírali a snažili se obout vás do toho nejlepšího. Pojďte spolu s námi oslavit deváté narozeniny, vyzvedněte si svůj dárek k nákupu nebo zkuste zasoutěžit o boty Salomon. 

banner narozeniny

Jak to s Best4Run začalo? 

V roce 2015 prodejnu otevírali manželé Zdeněk a Zdeňka Dohnalovi. Zdeněk za zády se svým triatlonovým týmem Zapro Team, Zdeňka jako maminka jejich dvou dětí. Na začátku jsme byli maličká speciálka, osahávali jsme si, jak to kolem chodí, které boty stojí za to, co dalšího běžci potřebují. Zkoušeli jsme to s neopreny i s jízdními koly. Začínali jsme se botami Asics, Inov8, Mizuno, Salomon a Saucony.

Uběhlo 9 let, Zdeňce a Zdeňkovi se mezitím narodily další dvě děti, do Best4Run jsme přibrali další značky bot i oblečení, vyměnilo se u nás několik kolegů prodejců, proběhla covidová epidemie, kterou jsme přestáli. Začali jsme dělat kurzy chi-runningu, testovali jsme boty v Přerově, Novém Jičíně, ve Zlíně a na řadě závodů. 

Dneska jsme už taková dospělejší speciálka. Víme, které boty stojí za to, jakou výbavu je potřeba na horské závody, máme přehled o tom, který model nahradil jiný nebo jaké boty snesou srovnání. Víme, že nejdůležitější je, abyste se v našich botách a oblečení cítili skvěle. Nebo spíš abyste o nich prakticky nevěděli. 

Jak slavíme 9 let? 

Dopravu zdarma i dárky k nákupu dáváme až do příštího úterý, tedy 16. duna 2024.  

Co doporučujeme pořídit? 

Běžeckou vestu

 

Nové boty

 

Běžecké hůlky