⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

Craft Warm, Extreme, Active - Jak se v tom vyznat?

Už více než 40 let vyrábí švédští Craft ty nejlepší kousky funkčního oblečení, jaké známe. Tvrdí totiž, že neexistuje jedno funkční prádlo na všechny sporty, období a aktivity. Jak se ale vyznat ve všech těch názvech? Přinášíme vám malého průvodce. Uvidíte, že je to vlastně docela jednoduché. 

Craft dělí svoje funkční oblečení do 12 kategorií. Každá z nich je určená pro jiný typ sportovní zátěže, počasí a odvod vlhkosti. Stačí se tedy zamyslet nad tím, jaké bude počasí, až vyrazíte, jak moc se budete hýbat a jak se u toho asi budete potit. Skvělé je (a to máme vyzkoušeno), že i materiály do těch nejextrémnějších teplot schnou opravdu extrémně rychle. Až se po výběhu na zimní kopce zastavíte na polívku v horské chatě, nebudete muset sahat do batohu pro suché tričko. Za deset minut nebudete vědět o tom, že jste se cestou nahoru nějak zapotili.

_93Q5913

Craft Active Extreme X 

První vrstva určená pro tréninky a sporty s vysokou intenzitou v arktických podmínkách. Často doplněná o neprofukovou vrstvu WIND.

 

Craft Active Intensity

Funkční prádlo, které se dá využít napříč všemi sezónami. Skvěle odvádí pot, výborně sedí na těle a bude se hodit jak na jarní a podzimní běhání, tak na letní výšlapy do hor nebo zimní běžky. 

 

Craft PRO Wool Extreme X

Extra funkční první vrstva, která kombinuje 80 % polyamidu a 20 % merino vlny. Vysoce prodyšné i pro aktivity s vysokou intenzitou, hřeje i za vlhka, odolné proti zápachu. 

 

Craft PRO Dry Nanoweight

Neuvěřitelně lehké termoprádlo s okamžitým odvodem potu a skvělou prodyšností. Jako byste na sobě nic neměli. Dokonalé na léto nebo jako první vrstva pod dresy. 

 

Craft ADV Warm Intensity

Nejteplejší řada funkčního prádla pro zachování tepla i když se tolik nehýbete. Ideální do mrazů, na lyže, na běžky i na běhání. A ten design je lahůdka. 

 

Craft ADV Wool Merino

Celý den venku? ADV Wool Merino obsahuje 42 % merino vlny, která se postará o to, abyste byli v suchu a teple, ale také abyste tričko mohli nosit několik dní po sobě bez starostí ze zápachu. 

 

Craft ADV Cool Intensity

Nejlepší varianta na letní sportování nebo jako podklad pod dres nebo cyklodres. Velmi rychle odvádí pot a v létě dokáže tělo ochladit. 

 

Craft CORE Wool Merino

Termoprádlo do mrazu se 42 % merino vlny získané etickým způsobem. Na túry, skialpy, lyže, běhání ve sněhu a všechny dlouhé outdoorové aktivity.

 

Craft CORE Warm

Pro aktivity s nižší intenzitou pohybu i v mrazivých podmínkách. Tohle chcete mít na sobě při cestě otevřenou čtyřsedačkou nahoru na sjezdovku. 

 

Craft CORE Dry

Řada prádla a termoprádla doslova pro každodenní nošení. Jako spodní tričko, jako horní tričko i jako spodní prádlo. Rychle schne a dobře odvádí pot. 

 

Craft CORE Dry Active Comfort

Základní funkční tričko, které se bude hodit od jara do podzimu. Rychle odvádí pot a bude se hodit do mírně chladného počasí. 

 

Craft Cool Mesh Superlight

Termoprádlo i do těch největších veder. Efektivně dostane pot od těla i ve 30° stupňových vedrech. Na kolo, na běhání, na badminton, tenis do fitka bez něj nemůžete. 

 

 maxresdefault