⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

Runspiration 3: Představení Inov-8 G-series

Poprvé si oficiálně představíme Inov-8 G-Series s grafénem v podrážce. Přijďte si poslechnout o tom, co je na nich skvělé, vyzkoušet si ji a popovídat si s lidmi, kteří stáli u vývoje.

Do Best4Run Přerov dorazila první bota z kolekce G-Series od Inov-8. Podrážka vybavená grafénem je velmi lehká a pružná, zároveň ale odolná natolik, aby zvládla téměř všechno. Skvělý grip zajišťuje stabilitu i na povrchu, který byste jinak sjížděli nejspíš po zadku. 

Runspiration 3: Představení nové kolekce G-Series bude mít tentokrát v režii Martin Marek z Inov-8 Czech & Slovakia, sekundovat mu bude Martin Francis z centrály Inov-8 UK. 

Kdy: úterý 7. srpna od 18:00

Kde: prodejna Best4Run, Tovární 4, Přerov

Vstupné: zdarma

Co se bude dít? 

Martin a Martin představí novou kolekci, která znamená velký skok v technologii běžeckých bot. K tomu bude něco malého na zub, dostanete od nás 20% slevu na nový model Inov-8 Terraultra G 260 a budete si je moci vyzkoušet přímo u prodejny. 

O čem se bude mluvit?

Grafen v podrážce dává botě pružnost a flexibilitu - můžete jí kroutit, mačkat, tahat a vráti se do původní podoby. Dává jí také skvělý grip, který oceníte při sebězích na hladkém povrchu. Kevlarový svršek jí pro změnu dal vysokou odolnost.

V kolekci najdete

Inov-8 Terraultra G 260: je opravdu hodně široká a ocení ji i běžci se širokými nárty. Má nulový drop - díky tomu je trochu nekompromisní a vhodná pro zkušenější běžce, kterým slibuje nekonečnou zábavu při běhu. 

Inov-8 Mudclaw G 260: určená do pořádného bahna, ale ušitá pro změnu na úzkém kopytě. 

Inov-8 F-Lite G 290: 4 mm drop do tréninkové boty.