Výrobci
Články
  Dárek k nákupu

  Proč nakupovat v Best4Run?

   Doprava v ČR nad 2 000 Kč ZDARMA

   

   Všechno zboží skladem

   

   Diagnostika došlapu zdarma

   

  Kamenná prodejna v Přerově

   

  Salomon Speedcross 5 je tady

  Salomon Speedcross 5 pro všechny náročné běžce - Best4Run - Běžecká speciálka    Salomon upravil svůj legendární model Speedcross. Trailová bota č. 5 slibuje ještě lepší grip a k tomu perfektně padne na nohu. Salomon Speedcross 5 je pro všechny běžce, kteří nechtějí ztrácet rychlost ani na sněhu, v bahně nebo v nepřehledných zatáčkách.

  Není lehké vylepšovat žijící legendu. Model Speedcross si totiž oblíbili nejen běžci, ale také turisté a vůbec všichni, kdo se občas podívají do hor nebo lesů. V modelu Salomon Speedcross 5 se ale výrobci vrací zpátky k základní DNA boty. 

  Hlavní slovo má skvělý grip

  To, co je na ní nejzajímavější je jednoznačně dokonalý grip. Podrážka Speedcross 5 má širší a agresivnější špunty, mezi kterými jsou větší rozestupy než u starších modelů. To proto, aby z nich snáze odcházelo bahno a nečistoty, a aby zajišťovaly větší stabilitu v jakýchkoliv nerovnostech. 

   

  Nově přepracovaný svršek

  Změny poznáte také ve svršku. Tam, kde ve starších modelech dominoval trochu nešikovný jazyk, za který se často dostalo listí, kamínky nebo jehličí, najdete teď kompletně přepracovaný bezešvý svršek s novými výztuhami a vylepšeným systémem šněrování. Agresivní grip bota na první pohled signalizuje i jedovatě červenou barvou, která si přímo říká o to, abyste ji prohnali terénem. 

  Komu je bota určena?

  Jednoduše všem terénním běžcům. Díky širší špičce než v předchozích modelech skvěle sedí, je lehká a její cena není nijak přehnaná. Díky tomu se dostává do hledáčku jako skvělá bota na trénink i terénní závod. Na silnici ji moc neužije, na pevném povrchu je totiž dost líná a její revír začíná tam, kde vyšlapané stezky končí. 

  Parametry: Drop 10 mm | váha 330 gramů | výška paty 30 mm | podrážka Contagrip TA | mezipodešev EnergyCell | svršek Sensifit