⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

Feldten

Před 130 lety W.C.F.F. Feldten pronesl svým váženým pracovníkům v respektované továrně na výrobu impregnací na kůži a jiné materiály větu: „Naši vážení zákazníci musí pocítit, že je to Feldten. Jinak by mohli nakoupit jinde.“

Feldten nepřijal vlastnosti oleje, maziva, vosku a jiných přírodních látek v základu. Jejich studiem dokázal oddělit nepotřebné části, díky čemuž je dokázal efektivně předefinovat.

Mnoho tajných formulí této dávné doby jsou součástí dnešních moderních produktů Feldten, díky čemuž je zachována unikátnost a ojedinělost těchto produktů i v dnešní době.

"Musíte cítit ten rozdíl, musíte cítit, že je to Feldten…" - Přesně tato fráze se stala firemní filozofií ve výrobě těchto produktů a přetrvává i v současnosti.

Již více než 130 let vyvíjí Feldten produkty, které prodlužují životnost vašeho oblečení a obuvi. Produkty Feldten jsou určeny k péči o oblečení a obuv, které jsou při používání vystaveny náročným podmínkám. Jedná se zejména o outdoorové a lyžařské oblečení a outdoor obuv. V portfoliu Feldten najdete prací a čistící prostředky, které šetrně odstraňují i ty nejodolnější nečistoty, prací impregnační prostředky, které obnovují původní vlastnosti materiálu, například vodoodpudivost. Oblíbené jsou i impregnační přípravky na obuv, které poskytují spolehlivou a dlouhodobou ochranu sportovním i volnočasovým botám.

banner kat

*Platí pro registrované uživatele, končí 31. 7. 2023

Žádné produkty značky Feldten nebyly nalezeny...