⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

Inov-8 RoadClaw

Inov-8 Roadclaw je řada silničních běžeckých bot navržená pro běžce, kteří potřebují botu, která zvládne běhy na dlouhé vzdálenosti i kratší a rychlejší tréninky.

V čem Inov-8 Roadclaw vyniká? 

  • Pohodlný svršek: Roadclaw má svršek vyrobený z prodyšných materiálů, které poskytují pohodlné a bezpečné nošení. Svršek je navržen tak, aby byl lehký a pružný, což umožňuje přirozený pohyb chodidla.
  • Tlumená mezipodešev: Roadclaw má polstrovanou mezipodešev, která poskytuje pohodlí a podporu pro delší běhy. Mezipodešev je navržena tak, aby byla citlivá a poskytovala dobrý pocit z došlapu, a přitom stále absorbovala nárazy.
  • Odolná podešev: Roadclaw má podrážku vyrobenou z odolné pryže, která poskytuje dobrou trakci na různých površích vozovky. Podešev je navržena tak, aby byla odolná a trvanlivá i při častém používání.
  • Široký střih: Roadclaw má širšístřih, který obepíná nohu v nártu pro větši jistotu došlapu, ale poskytuje spoustu místa ve špičce, takže je vhodný i pro široký chodidla.
  • Lehký: Roadclaw je navržen tak, aby byl lehký, s minimalistickým designem, který snižuje objem a hmotnost. To umožňuje rychlejší a přirozenější běhání.

Celkově je Inov-8 Roadclaw skvělou volbou pro běžce, kteří chtějí silniční běžeckou botu, která zvládne běhy na dlouhé vzdálenosti i kratší a rychlejší tréninky na silnici. Poskytuje dobré odpružení, trakci a pohodlí, přičemž je stále lehký a všestranný.

2 položek celkem
Inov-8 Roadclaw 275 Knit silver mint dámské
–11 %
2 990 Kč

Máte rádi “fit & feel” Inovejťáckých bot, ale...

000917-SLMT-S-01_3-5
Inov-8 Roadclaw 275 Knit grey yellow pánské
–11 %
2 990 Kč

Pánské běžecké boty Inov-8 Roadclaw 275...

+ další
000916-GYYW-S-01_7