Zboží koupené od 1. 11. můžete nepoužité vrátit nebo vyměnit do 14. ledna.

EMPIRE Dirt Blocker sprej proti nečistotám

Sprej na boty, který vytváří ochranný film proti špíně. Stačí ho nastříkat, postará se o to, aby na botách neulpívalo bláto, prach ani kečup. 

199 Kč
Skladem (10 ks)
   
 

REVOLUCE…
Bláto, déšť, kečup.Tenisky bývají vystavené velkým nečistotám. EMPIRE nyní nabízí ultimátní ochranu vašich tenisek. Použití přípravků je velice snadné a způsobí, že se voda a nečistoty na obuvi neudrží ani po opakovaném vystavení bot nečistotám...
Start nové éry.
Po dlouhá léta se na trhu setkáváme s prostředky, které fungují, ale nefungují na tenisky. Proto jsme se rozhodli to změnit a vyvinout produkt, který by ochraňoval tenisky. Výsledkem je sprej, který bychom rádi sdíleli se všemi milovníky tenisek.
EMPIRE V AKCI.
Snadno použitelný sprej je perfektním blokátorem nečistot, který na povrchu vytváří neviditelný ochranný film. S touto impregnací EMPIRE je snadné odstranit z povrchu například Colu, kečup, bláto obyčejnou vodou. Navíc si udrží svůj přirozený vzhled, jako nové, aniž byste je museli opakovaně čistit.

Kód Kód: DIRTBLOCKER
Jméno značky: Empire Clean Shoes
Kategorie: Spreje a čističe bot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bláto, déšť, kečup. Tenisky bývají vystavené velkým nečistotám nástrahám. EMPIRE nyní nabízí ultimátní ochranu vašich tenisek. Použití přípravků je velice snadné a způsobí, že se voda a nečistoty na obuvi neudrží ani po opakovaném vystavení bot nečistotám. 

x