⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

Inov-8 Mudclaw

Inov-8 Mudclaw je trailová běžecká bota navržená speciálně pro běžce, kteří potřebují maximální přilnavost a trakci na blátivém a měkkém terénu.

V čem Inov-8 Mudclaw nejvíc vyniká?

Agresivní vzorek podrážky

Mudclaw má agresivní podrážku s hlubokými, vícesměrnými výstupky, které poskytují vynikající trakci a přilnavost na měkkém a bahnitém terénu. Rozestupy mezi špunty jsou navrženy tak, aby odváděly bláto a nečistoty a zabraňovaly nahromadění, které může snížit trakci.

Odolný svršek

Inov-8 Mudclaw má odolný svršek vyrobený z kombinace syntetických materiálů a síťoviny. Svršek je navržen tak, aby byl dostatečně pevný, aby odolal úskalím trailového běhání a přitom byl prodyšný a pohodlný.

Flexibilní a citlivá mezipodešev

Mudclaw má flexibilní a citlivou mezipodešev, která poskytuje odpružení a podporu a zároveň umožňuje přirozený pohyb chodidla. Mezipodešev je navržena tak, aby byla lehká a nízkoprofilová, což umožňuje maximální kontakt s povrchem a hbitost při došlapu.

Úzký střih Precision Fit

Mudclaw má precizní střih, který obepíná nohu pro bezpečné a pohodlné nošení. Bota má úzký střih v patě a střední části chodidla a širší špičku, která umožňuje rozevření prstů a přirozený pohyb chodidla.

Celkově je Inov-8 Mudclaw vynikající volbou pro běžce, kteří potřebují botu, která zvládne měkký a blátivý terén. Poskytuje výjimečnou přilnavost a trakci, přičemž je stále pohodlná a citlivá. Ideální na závody v bahně. 


Ocenění

"Editor's Choice" Trail Runner Magazine 2016 Inov-8 Mudclaw 300 | "Best New Trail Shoe" Runner's World 2019 Inov-8 Mudclaw G 260 | "Best in Test" Trail Running Magazine 2019 Inov-8 Mudclaw G 260

1 položek celkem
Inov 8 Mudclaw 300 blue yellow pánské (1)
–9 %
2 990 Kč

Pánské běžecké boty Inov-8 Mudclaw 300 se...

+ další
000770-BLYW-P-01_11-5