Výrobci
Články
  Dárek k nákupu

  Proč nakupovat v Best4Run?

   Doprava v ČR nad 2 000 Kč ZDARMA

   

   Všechno zboží skladem

   

   Diagnostika došlapu zdarma

   

  Kamenná prodejna v Přerově

   

  Craft Spartan RD Pro: Nové boty na Spartana

  Craft Spartan RD Pro: Nové boty na Spartana - Best4Run - Běžecká speciálka    Craft Spratan RD Pro je nová bota, která byla vyrobená přímo na míru všem OCR běžcům na spartanských závodech. Co od ní můžete čekat?

  Když vloni uzavřel Craft partneství s celosvětovými závody Spartan Race, začali jsme netrpělivě vyhlížet první spartanskou botu z jejich dílny. Letos na podzim jsme se dočkali. Představujeme vám Craft Spartan RD Pro - botu vyrobenou na míru Spartanům, která zvládne překážky i vodu. Pojďme se jí trochu podívat na zoubek. 

  Stavěná na výdrž

  Boty, se kterými běháte Spartana, často trpí na oděrky a protržení. Craft se na svršku své nové boty postaral o to, aby bylo tohle riziko co nejmenší. Technologie ObstaTech je vlastně takovým žebrovím, které objímá celou nohu na povrchu boty a zvyšuje tak její odolnost při lezení, šplhání a přeskakování. Zároveň tahle výztuha dává noze v botě jistotu a stabilitu.

  Craft Spartan RD Pro

  Rychlá spartanská bota

  Na první obutí se bota může zdát dost pevná a tvrdá. Je to ale proto, aby měla co největší výdrž. Tlumení tady zajišťuje pěna ARC (Active Response Cushioning), která tlumí dopad na patu a energii posílá do přední části boty, abyste ji mohli využít pro lepší odraz. Potěší vás také rychlé šněrování, které prostě zatáhnete a běžíte. 

  Craft Spartan RD Pro

  Výkonný grip

  To, co je u OCR boty zásadní, je právě dokonalý grip. Kdo si někdy proběhl bahnem a pak se vydal na kladinu, ví, o čem mluvím. Nová bota Craft Spartan RD Pro má podrážku s velkorysými špunty, které jsou umístěny tak, aby vyhovovala spartanským závodníkům. Po stranách jsou výrazné špunty, které brání uklouznutí, pod nártem ale chybí, aby se s botami dobře šplhalo. Ve střední části podrážky jsou špunty rozmístěny do tvaru X, aby co nejefektivněji odváděly nečistotu z podrážky

  Craft Spartan RD Pro

  Pořádná drenáž

  Největší bolístkou spartanských bot je vždycky voda. Běžet půl závodu ve čvachtajících botách prostě necheš. Craft proto přišel s technologií, Hydrain, která vodu z boty odvádí rychle a efektivně. Svršek je navíc z rychleschnoucí síťoviny. Díky tomu budete v pohodě i po několikáté vodní překážce. 

   

  Související zboží
  Craft Spartan RD PRO M 2019 Sprint edition Black/Red Craft Spartan RD PRO M 2019 Sprint edition Black/ Red Kód: 1908262-999430 Novinka Sleva
  Tak je to tady! Boty na Spartan Race a další překážkové závody přímo od Craft. Byly vyvinuty na míru závodníkům, bez…
  od 3 590 Kč
  Detail
  Craft Spartan RD PRO M Monument/Hot pink Craft Spartan RD PRO M Monument/ Hot pink Kód: 1908263-935736 Novinka
  Tak je to tady! Boty na Spartan Race a další překážkové závody přímo od Craft. Byly vyvinuty na míru závodníkům, bez…
  od 3 590 Kč
  Detail