⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

Asics Novablast

Koncept Asics Novablast přináší lehké, dynamické a vhodné pro běžce na dlouhé tratě po zpevněných površích.

V čem vynikají Asics Novablast? 

  1. Odpružení: Novablast jsou vybaveny technologií FlyteFoam Blast, která poskytuje vynikající odpružení a pohodlí pro nohy běžce. Tato technologie je navržena tak, aby snížila nárazy a tlak na nohy a umožnila běžcům pohodlněji a rychleji běžet.

  2. Pohodlí: Novablast jsou vyrobeny s měkkým a pohodlným materiálem, který se přizpůsobí noze běžce. Tento materiál pomáhá snížit tlak na nohu a minimalizovat riziko vzniku puchýřů a otěží. Dále jsou Novablast vybaveny speciálním designem, který zlepšuje ventilaci a umožňuje nohám běžce dýchat.

  3. Výkon: Novablast jsou navrženy tak, aby zlepšily výkon běžce. Tyto boty mají pružnou podrážku, která umožňuje běžcům rychleji se pohybovat. Dále jsou Novablast vybaveny technologií AHAR, která zvyšuje trvanlivost a odolnost podrážky a zlepšuje trakci.

  4. Všestrannost: Novablast jsou vhodné pro různé typy běžců a běžecké aktivity, včetně tréninku, závodů a běhu na delší vzdálenosti. Díky svému pohodlí a výkonu jsou Novablast ideální volbou pro každodenní běžeckou aktivitu.

2 položek celkem
Asics Novablast 4 TR nature bathing pearl pink dámské (1)
Novinka
3 590 Kč

Běžecká bota NOVABLAST™ 4 TR se vyznačuje...

+ další
1012B654-700_38
Asics Novablast 4 white sunrise red dámské (1)
–8 %
3 290 Kč

Bežecká bota NOVABLAST™ 4 má novou...

+ další
1012B650-100_37-5