Altra Paradigm

1 položek celkem
ALTRA Paradigm 6 silniční běžecké boty dámské
Výprodej Pronační
4 799 Kč–61 %
od 1 890 Kč

Dámské široké pronační boty Altra Paradigm 6 s...

+ další
AL0A5484662_37-5

Altra Paradigm je tlumená běžecká bota, která nabízí řadu přirozené běhání i u běžců s pronací.

  • Pohodlí: Altra Paradigm nabízí charakteristický Altra's FootShape™ Toe Box, který umožňuje vašim prstům přirozeně se pohybovat a dává noze větší stabilitu. Tolik místa ve špičce jste ještě neměli, je tvarována podle vašich chodidel.
  • Pronační bota: Altra Paradigm má technologii StabiliPod™, který podporuje stabilní postavení během celého cyklu běhu. Tato technologie funguje tak, že do mezipodešve rozmístí tři zóny zlepšující stabilitu, což pomáhá udržet nohu v neutrální poloze a snižuje riziko nadměrné pronace.
  • Nulový drop: Platforma Zero Drop™ od Altra Paradigm umisťuje patu a přední část chodidla do stejné výšky od země, čímž podporuje přirozenější dopad chodidla a snižuje riziko zranění souvisejících s nárazem. Technologie InnerFlex™ boty umožňuje přirozenou flexi chodidla, podporuje efektivnější krok a snižuje únavu.
  • Odolný svršek i podrážka: Altra Paradigm má vyztužený svršek s odolnými obsázkami, které zajišťují dlouhodobé opotřebení a ochranu. Technologie podešve FootPod™ boty navíc kopíruje kosti a šlachy nohy pro maximální flexibilitu a odolnost.

Díky svému elegantnímu designu a špičkovým funkcím je Paradigm vynikající volbou pro běžce, kteří hledají vysoce výkonnou botu, která vyrovnává pronační došlap.