⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

Altra Olympus

Altra Olympus je oblíbená trailová běžecká bota, která je skvěle tlumená, má dostatek místa ve špičce a hodí se na běhání i dlouhé túry a traily. 

V čem Altra Olympus vyniká? 

  • Tlumení: Altra Olympus nabízí velkorysé tlumení díky dvouvrstvé mezipodešvi EVA a podešvi MaxTrac™. Tato technologie poskytuje vynikající absorpci nárazů a trakci a zajišťuje pohodlný běh i na nerovném terénu.
  • Nulový drop a široká špice: Olympus je vybaven charakteristickou platformou Altra Zero Drop™, která umísťuje patu a přední část chodidla do stejné vzdálenosti od země pro přirozenější dopad na nohu a snižuje riziko zranění. Technologie podešve TrailClaw™ navíc poskytuje vynikající přilnavost a trakci na různých površích, čímž zvyšuje stabilitu a kontrolu.
  • Spolehlivý svršek: Altra Olympus má zesílený svršek s odolnými obsázkami, které chrání vaše nohy před kameny a úlomky na stezce. Technologie GaiterTrap™ boty umožňuje snadné připevnění návleku proti padání kamínků, jehličí a listí do boty.
  • Pohodlí: Altra Olympus obsahuje Altra's FootShape™ Toe Box, který umožňuje vašim prstům přirozeně se roztáhnout pro větší stabilitu a snížení rizika zranění. Technologie InnerFlex™ boty navíc podporuje efektivnější krok tím, že umožňuje chodidlu přirozeně se ohýbat.

Díky svému odolnému designu a špičkovým funkcím je Olympus vynikající volbou pro trailové běžce, kteří hledají hodně tlumenou botu širokého střihu, která zvládne i ten nejtěžší terén.

2 položek celkem
Altra Olympus 5 blue pánské
–22 %
3 890 Kč

Pánské běžeck objemové boty Altra Olympus 5...

+ další
AL0A7R6P440-46
Altra Olympus 5 navy pánské
–30 %
3 490 Kč

Pánské běžecké objemové boty Altra Olympus 5...

+ další
AL0A7R6P445_50