Sleva 10 % pro přihlášené⭐ kód: CHCIBEHAT

Altra Olympus

5 položek celkem
Altra Olympus 5 purple orange dámské (5)
Novinka
4 990 Kč

Dámská běžecká objemová obuv Altra Olympus 5...

+ další
AL0A7R74580_42
Altra Olympus 5 blue pánské (4)
Novinka
–10 %
4 490 Kč

Pánská běžecká objemová obuv Altra Olympus 5...

+ další
AL0A7R6P440-46
Altra Olympus 5 navy pánské (1)
Novinka
–25 %
3 590 Kč

Pánská běžecká objemová obuv Altra Olympus 5...

+ další
AL0A7R6P880_50
Altra Olympus 5 brown red dámské
Novinka
–36 %
2 990 Kč

Dámská běžecká objemová obuv Altra Olympus 5...

+ další
AL0A7R74961_42-5
Altra Olympus 5 orange pánské
Nejprodávanější
–35 %
3 090 Kč

Pánská běžecká objemová obuv Altra Olympus 5...

+ další
AL0A7R6P880-125

Altra Olympus je oblíbená trailová běžecká bota, která je skvěle tlumená, má dostatek místa ve špičce a hodí se na běhání i dlouhé túry a traily. 

V čem Altra Olympus vyniká? 

  • Tlumení: Altra Olympus nabízí velkorysé tlumení díky dvouvrstvé mezipodešvi EVA a podešvi MaxTrac™. Tato technologie poskytuje vynikající absorpci nárazů a trakci a zajišťuje pohodlný běh i na nerovném terénu.
  • Nulový drop a široká špice: Olympus je vybaven charakteristickou platformou Altra Zero Drop™, která umísťuje patu a přední část chodidla do stejné vzdálenosti od země pro přirozenější dopad na nohu a snižuje riziko zranění. Technologie podešve TrailClaw™ navíc poskytuje vynikající přilnavost a trakci na různých površích, čímž zvyšuje stabilitu a kontrolu.
  • Spolehlivý svršek: Altra Olympus má zesílený svršek s odolnými obsázkami, které chrání vaše nohy před kameny a úlomky na stezce. Technologie GaiterTrap™ boty umožňuje snadné připevnění návleku proti padání kamínků, jehličí a listí do boty.
  • Pohodlí: Altra Olympus obsahuje Altra's FootShape™ Toe Box, který umožňuje vašim prstům přirozeně se roztáhnout pro větší stabilitu a snížení rizika zranění. Technologie InnerFlex™ boty navíc podporuje efektivnější krok tím, že umožňuje chodidlu přirozeně se ohýbat.

Díky svému odolnému designu a špičkovým funkcím je Olympus vynikající volbou pro trailové běžce, kteří hledají hodně tlumenou botu širokého střihu, která zvládne i ten nejtěžší terén.

10 % sleva s kódem: CHCIBEHAT
10 % sleva s kódem CHCIBEHAT ⭐
Platí pro přihlášené na všechno kromě poukazů a zpětné zásilky.