Saucony Kinvara 8 pánské

Jeden z nejoblíbenějších modelů od Saucony přichází v osmé řadě. Kinvara 8 má zesílené tlumení pod chodidlem, došlapovou zónu Everun a Flexfilm pro podporu nohy na dlouhých bězích.
Kód: S20356-2
Výrobce: SauconySaucony
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
50 %
3 579 Kč
1 800 Kč plus doprava
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Dárek k nákupu: Poukázka na 150 Kč na příští nákup
Saucony Kinvara 8 pánské

Jeden z nejoblíbenějších modelů od Saucony přichází v osmé řadě. Kinvara 8 má zesílené tlumení pod chodidlem, došlapovou zónu Everun a Flexfilm pro podporu nohy na dlouhých bězích. Sečteno a podtrženo - černý kůň ve stáji Saucony. 

Mezipodešev EVERUN je technologií, na které Saucony staví většinu svých bot. Po celé délce boty poskytuje kvalitní a pohodlné tlumení a zajišťuje, že energie při došlapu nepřijde nazmar. Také Kinvara 8 jí disponuje, a díky tomu patří k velmi energickým botám. Ani na opravdu dlouhých bězích ale neubírá ani špetku z komfortu, jaký cítíte ihned po obutí. 

Skryté vnitřní výztuže v botě pevně obejmou klenbu nohy, poskytují jí přirozenou podporu při běhu, spolu s Flexfilmem ale zajišťují potřebný prostor pro práci nohy v botě. 

Přilnavá podrážka vám dovolí jistotu i na kluzkém povrchu po dešti, a i díky ní patří Kinvara k velmi ambiciózním modelům pro rychlé běžce na dlouhých tratích. 

Specifikace
Značka Saucony
Tlumení Střední
Určení Závodní
Došlap Neutrál
Drop Sklon mezi patou a špičkou 4,000000 mm
Typ povrchu Silnice
Reflexní Ano
Délka stélky 0,000000 mm
Barva Černá
Muži/ženy/děti muž
Membrána Ne
Odkazy
Stojí za pozornost