⭐ 10 % sleva s kódem CHCIBEHAT pro přihlášené⭐ platí pro e-shop i běžeckou speciálku v Přerově 🏪

Hoka Rincon

Hoka Rincon jsou velmi oblíbenými běžeckými botami, které se vyznačují nízkou hmotností a vysokou úrovní odpružení. Tyto boty byly navrženy s cílem maximalizovat výkon běžců a minimalizovat únavu nohou.

Jednou z nejvýraznějších vlastností Hoka Rincon je jejich lehkost. Tyto boty jsou navrženy tak, aby byly co nejlehčí, což umožňuje běžcům dosáhnout rychlejšího tempa a zlepšit jejich výkon. Váha bot je pouze 218 gramů pro mužskou verzi a 182 gramů pro ženskou verzi.

Další vlastností Hoka Rincon je jejich vysoký stupeň odpružení. Tyto boty jsou vybaveny silnou pěnovou podrážkou, která poskytuje vysokou úroveň odpružení a tlumení nárazů při běhu. To znamená, že boty dokážou snížit tlak na klouby a šlachy a chránit nohy před zraněními. Toto odpružení je ideální pro běžce, kteří běhají dlouhé vzdálenosti nebo mají problémy s klouby a šlachami.

Hoka Rincon jsou také velmi pohodlné. Tyto boty mají širokou konstrukci, která umožňuje noze pohybovat se přirozeně a zabraňuje tlačení nebo omezení. Navíc mají měkkou a pohodlnou stélku, která snižuje tlak na chodidle. To vše přispívá k vysoké úrovni pohodlí během běhu.

3 položek celkem
Hoka Rincon 3 sherbet poppy pánské (1)
Novinka
–18 %
2 590 Kč

Hoka One One Rincon je extrémně lehká a velmi...

+ další
1119395-SPY_42
Hoka Rincon 3 cerise coral dámské (1)
Novinka
–15 %
2 690 Kč

Hoka One One Rincon je extrémně lehká a...

+ další
1119396-CRSCR_36
Hoka Rincon 3 WIDE virtual blue swim day pánské (1)
Novinka
–21 %
2 490 Kč

Hoka One One Rincon je extrémně lehká a...

+ další
1121370-VSW_43 1/3