Sleva 10 % pro přihlášené⭐ kód: CHCIBEHAT

Hoka Rincon

3 položek celkem
Hoka Rincon 3 WIDE coastal sky vibrant orange
–15 %
2 690 Kč

Hoka One One Rincon je extrémně lehká a velmi...

+ další
1121370-CSVO_43 1/3
Hoka Rincon 3 bellwether blue ceramic dámské (1)
–12 %
2 790 Kč

Hoka One One Rincon je extrémně lehká a velmi...

+ další
1119396-BBCRM_43 1/3
Hoka Rincon 3 coastal sky vibrant orange pánské (1)
–21 %
2 490 Kč

Hoka One One Rincon je extrémně lehká a velmi...

+ další
1119395-CSVO_43 1/3

Hoka Rincon jsou velmi oblíbenými běžeckými botami, které se vyznačují nízkou hmotností a vysokou úrovní odpružení. Tyto boty byly navrženy s cílem maximalizovat výkon běžců a minimalizovat únavu nohou.

Jednou z nejvýraznějších vlastností Hoka Rincon je jejich lehkost. Tyto boty jsou navrženy tak, aby byly co nejlehčí, což umožňuje běžcům dosáhnout rychlejšího tempa a zlepšit jejich výkon. Váha bot je pouze 218 gramů pro mužskou verzi a 182 gramů pro ženskou verzi.

Další vlastností Hoka Rincon je jejich vysoký stupeň odpružení. Tyto boty jsou vybaveny silnou pěnovou podrážkou, která poskytuje vysokou úroveň odpružení a tlumení nárazů při běhu. To znamená, že boty dokážou snížit tlak na klouby a šlachy a chránit nohy před zraněními. Toto odpružení je ideální pro běžce, kteří běhají dlouhé vzdálenosti nebo mají problémy s klouby a šlachami.

Hoka Rincon jsou také velmi pohodlné. Tyto boty mají širokou konstrukci, která umožňuje noze pohybovat se přirozeně a zabraňuje tlačení nebo omezení. Navíc mají měkkou a pohodlnou stélku, která snižuje tlak na chodidle. To vše přispívá k vysoké úrovni pohodlí během běhu.

10 % sleva s kódem: CHCIBEHAT
10 % sleva s kódem CHCIBEHAT ⭐
Platí pro přihlášené na všechno kromě poukazů a zpětné zásilky.