Sleva 10 % pro přihlášené⭐ kód: CHCIBEHAT

Hoka Arahi

1 položek celkem
Hoka Arahi 6 WIDE běžecké boty pronační pánské
Pronační
–9 %
3 490 Kč

Hoka One One Arahi 6, to jsou velmi (ale...

+ další
1123196-SSMS_45 1/3

Hoka Arahi jsou běžecké boty, které jsou navrženy pro běžce, kteří potřebují vysokou úroveň podpory a stability při běhu. Tyto boty jsou ideální pro běžce s nadprůměrnou hmotností a pro ty, kteří mají problémy s nadměrným pronací.

Jednou z nejvýraznějších vlastností Hoka Arahi je jejich unikátní střední podrážka, která poskytuje vysokou úroveň stability a podpory. Tento prvek boty je nazýván "J-Frame" a zahrnuje tvrdší pěnu v oblasti paty a střední části chodidla, což zabraňuje nadměrnému překlopení nohy dovnitř (pronace) a pomáhá udržet nohu v stabilní poloze. To znamená, že boty dokážou snížit riziko zranění kloubů, šlach a svalů a pomáhají tak chránit nohy běžců.

Další výhodou Hoka Arahi je jejich vysoká úroveň odpružení. Tyto boty mají silnou pěnovou podrážku, která poskytuje vysokou úroveň tlumení nárazů při běhu. To umožňuje běžcům běžet na tvrdších površích a snižuje tlak na klouby a šlachy.

Hoka Arahi jsou také velmi pohodlné. Tyto boty mají pohodlnou konstrukci, která umožňuje noze pohybovat se přirozeně a zabraňuje tlačení nebo omezení. Navíc mají měkkou a pohodlnou stélku, která snižuje tlak na chodidle. To vše přispívá k vysoké úrovni pohodlí během běhu.

Boty Hoka Arahi jsou vhodné pro různé typy běžeckých aktivit, včetně tréninků a závodů. Tyto boty jsou vhodné pro běžce s různými typy nohou a jsou ideální pro běžce, kteří potřebují vysokou úroveň stability a podpory.

10 % sleva s kódem: CHCIBEHAT
10 % sleva s kódem CHCIBEHAT ⭐
Platí pro přihlášené na všechno kromě poukazů a zpětné zásilky.