Výrobci
Články
  Dárek k nákupu

  Proč nakupovat v Best4Run?

   Doprava v ČR nad 2 000 Kč ZDARMA

   

   Všechno zboží skladem

   

   Diagnostika došlapu zdarma

   

  Kamenná prodejna v Přerově

   

  Testovali jsme Inov-8 v bahně

  Testovali jsme Inov-8 v bahně - Best4Run - Běžecká speciálka    Závod 17. listopadu. Bahno, místy prší, je zima. Ideální počasí pro trailovky od INOV-8. Testovali jsme TERRACLAW 250 a model  X-CLAW 275.

  Trasa Závodu 17. listopadu, který pořádá Atletika SK Přerov, vedla částečně po zpevněných cestách. Větší část pak po rozbahněných polních cestičkách. Právě bahno, které je v případě deštivého počasí pro tento závod typické, nechalo naprosto skvěle vyniknout testované modely od INOV-8. Boty testoval běžec nejpovolanější, Zdeněk Dohnal z Best4Run. 

  Bahno nebahno, boty skvěle drží

   

  Sám jsem testoval během závodu model TERRACLAW 250 a byl jsem nadšen jak bota od prvních metrů dokonale drží při každém odrazu na promáčeném a rozbahněném podkladu. Co mě však nejvíc potěšilo byl fakt, že se podešev boty vůbec neucpávala bahnem a byla vždy připravena pro další odraz nebo seběh bez rizika podklouznutí. Tahle jistota chyběla těm závodníkům, kteří testovací modely neobuli, a někteří to odnesli i drobnými šrámy.

  Bota byla skvělá i při přebězích po zpevněných úsecích kde působila maximálně komfortně. Věřím že i díky ideálně zvolenému obutí jsem závod dokončil na celkovém 22. místě.  Kdo použil testovací boty, vracel je nadšený ze skvělého zážitku. Někteří závodníci si je půjčili i na závod, který se o pár dní později konal v Týně nad Bečvou. Ani netušili, že bude celý den pršet a že na takhle náročné trasy boty opět zazáří. 

  Shrnutí? Jen tak dál, INOV-8

   

  Na Závod 17. listopadu, který pořádá Atletika SK Přerov, jsme půjčili celkem 23 párů testovacích bot INOV-8, modely TERRACLAW 250 a model  X-CLAW 275. Hlavního závodu se zúčastnilo 120 běžců. Boty skvěle zvládly rozbahněný terén, na podrážky se nelepilo bahno a byly připraveny i na přeběhy po zpevněných cestách a silnicích. Kdo si je na závod půjčil, rozhodně neprohloupil. 

  Související zboží
  Inov-8 X-CLAW 275 (S) red/black pánské Inov-8 X-CLAW 275 (S) red/ black pánské Kód: 000145-RDBK-S-01 Sleva
  Hledáte offroad, který unese i těžkého běžce? Pak je tady X-CLAW 275 od INOV-8. Bota do terénu, která zvládne bahno i sníh.
  3 590 Kč
  od 2 590 Kč
  Detail