Sleva 30% na novinky: Hotovo30

Hotovo30

Je to k nevíře. 5 let jsme zavírali jenom o vánočních svátcích a když jsme měli příliš mnoho závodů, na kterých jsme slíbili účast. Jinak jsme tu byli pořád, občas i na Štědrý den. Letos už podruhé máme zavřeno, nevíme na jak dlouho, a věřte, že to pro nás není veselá situace. 

Když jsme ve středu ve 13 hodin zjistili, že další den už neotevřeme, vyhlásili jsme rychlou slevovou akci. Sešlo se vás u nás spousta a my jsme si ještě dva dny povídali o tom, jak jste skvělí, že jste tak rychle zareagovali, přijeli, podpořili nás a pochopili, že ten den náš servis nebude jako jindy. Za to vám patří náš velký dík. 

Slíbili jsme ale i těm našim zákazníkům, kteří to k nám mají z ruky, že pro ně uděláme akci na e-shopu. Každý (i malý) nákup se počítá, takže jsme vám vděční za každou objednávku. A jinak přejeme, abyste byli šťastní a dobře se vám běhalo. Víc toho přece nepotřebujeme, že ne? 

Slevový kód: HOTOVO30

Sleva platí na produkty označené štítkem NOVINKA u značek: 

Sleva platí do 29.10. 2020 nebo vyprodání zásob. Sleva se zadává v prvním kroku košíku, automaticky se odečte od MOC. 

Potřebujete poradit s výběrem? 

Volejte 704 055 995, pište na info@best4run.cz, pište do okénka chatu vpravo dole na webu, pište na Instagramu nebo Messengeru. Budeme se snažit být tu pro vás na 100%.