Výrobci
Články
  Dárek k nákupu

  Proč nakupovat v Best4Run?

   Doprava v ČR nad 2 000 Kč ZDARMA

   

   Všechno zboží skladem

   

   Diagnostika došlapu zdarma

   

  Kamenná prodejna v Přerově

   

  Runspiration 3: Představení Inov-8 G-Series

  Runspiration 3: Představení Inov-8 G-Series - Best4Run - Běžecká speciálka    Poprvé si oficiálně představíme Inov-8 G-Series s grafénem v podrážce. Přijďte si poslechnout o tom, co je na nich skvělé, vyzkoušet si ji a popovídat si s lidmi, kteří stáli u vývoje.

  Do Best4Run Přerov dorazila první bota z kolekce G-Series od Inov-8. Podrážka vybavená grafénem je velmi lehká a pružná, zároveň ale odolná natolik, aby zvládla téměř všechno. Skvělý grip zajišťuje stabilitu i na povrchu, který byste jinak sjížděli nejspíš po zadku. 

  Runspiration 3: Představení nové kolekce G-Series bude mít tentokrát v režii Martin Marek z Inov-8 Czech & Slovakia, sekundovat mu bude Martin Francis z centrály Inov-8 UK. 

  Kdy: úterý 7. srpna od 18:00

  Kde: prodejna Best4Run, Tovární 4, Přerov

  Vstupné: zdarma

  Co se bude dít? 

  Martin a Martin představí novou kolekci, která znamená velký skok v technologii běžeckých bot. K tomu bude něco malého na zub, dostanete od nás 20% slevu na nový model Inov-8 Terraultra G 260 a budete si je moci vyzkoušet přímo u prodejny. 

  O čem se bude mluvit?

  Grafen v podrážce dává botě pružnost a flexibilitu - můžete jí kroutit, mačkat, tahat a vráti se do původní podoby. Dává jí také skvělý grip, který oceníte při sebězích na hladkém povrchu. Kevlarový svršek jí pro změnu dal vysokou odolnost.

  V kolekci najdete

  Inov-8 Terraultra G 260: je opravdu hodně široká a ocení ji i běžci se širokými nárty. Má nulový drop - díky tomu je trochu nekompromisní a vhodná pro zkušenější běžce, kterým slibuje nekonečnou zábavu při běhu. 

  Inov-8 Mudclaw G 260: určená do pořádného bahna, ale ušitá pro změnu na úzkém kopytě. 

  Inov-8 F-Lite G 290: 4 mm drop do tréninkové boty. 

  Související zboží
  Inov-8 TerraUltra G 260 green/black Inov-8 TerraUltra G 260 green/ black Kód: 000778-GNBK-S-01
  Inov-8 Terraultra G 260 (S). G v názvu značí nový materiál grafén, který byl použit v podrážce. Díky němu je…
  3 890 Kč
  od 2 389 Kč
  Detail