Novinka Enervit Liquid competition citrus + kofein 60ml
[+] zvětšit

Enervit Liquid competition citrus + kofein 60ml

Obsahuje speciální směs maltodextrinu a fruktózy, které ve správném poměru a množství dokáží zlepšit využitelnost energie ze sacharidů. Přispívají tak k optimálnímu využití svalového glykogenu při sportovním výkonu (oproti stejnému množství jen čisté gluk
Kód: 982260
Kategorie: Energetické gely
Dostupnost: Připraveno k odeslání
94 Kč plus doprava
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Dárek k nákupu: Poukázka na 150 Kč na příští nákup
Enervit Liquid competition citrus + kofein 60ml

Obsahuje speciální směs maltodextrinu a fruktózy, které ve správném poměru a množství dokáží zlepšit využitelnost energie ze sacharidů. Přispívají tak k optimálnímu využití svalového glykogenu při sportovním výkonu (oproti stejnému množství jen čisté glukózy).

Dávkování

Doba nástupu účinku je do 5 minut, doba účinku je 30 minut doporučujeme užívat v závěru závodu, v případě krize nebo před náročným úsekem v případě krize či náročného úseku je třeba po 20 minutách užít další energetický přípravek z důvodu vyrovnání hladiny krevního cukru např.

Přednosti

Rychlý sacharid glukóza je obsažen v podobě maltodextrinu (vyznačuje se menším osmotickým tlakem, tudíž i rychlejším vstřebáním oproti samostatným molekulám glukózy) díky tomu získají svalová vlákna energii z Enervit Liquid Gelu rychleji díky maltodextrinům udržuje Enervit Liquid Gel stabilnější hladinu krevního cukru během výkonu (neboli „nakopne a podrží“) účinky jsou ještě umocněny obsahem kofeinu (25 mg v balení) praktický uzavíratelný obal umožňuje příjem energie rozdělit na více dávek v průběhu výkonu

Složení

Voda, maltodextrin (22,8 %*), fruktóza (17 %*), kyselina: kyselina citrónová, aroma, kofein (0,035 %*), vitamin B1. *procentuální vyjádření v g/100 g (100 g = 85 ml).

Doporučujeme

Liquid Gel Competition přijatý cca 30 minut před koncem závodu nabudí organizmus, oddálí únavu a „vyždíme“ poslední zbytky sil.

 

 

Specifikace
Značka ENERVIT
Kdy užívat Během výkonu
Funkce Energie
Forma Gel
Stojí za pozornost
S tímto zbožím kupují