Asics Gel Nimbus 20 dámské běžecké boty

Běh s Asics Gel Nimbus 20 je snazším s lehkou a přizpůsobivou botou, jenž nabízí tvé noze několik úrovní tlumení díky kombinaci FluidRide mezipodešvi, FlyteFoam spodní vrstvě mezipodešve a SpevaFoam svrchní vrstvě mezipodešve.
Kód: T850N-700
Kategorie: Obuv ženy
Produkt již není v prodeji

Dárek k nákupu: Poukázka na 150 Kč na příští nákup
Asics Gel Nimbus 20 dámské běžecké boty

Zdolej každý kilometr který před tebou stojí s lehkostí a v pohodlí s GEL-Nimbus 20.

Běh se stane snazším s lehkou a přizpůsobivou botou, jenž nabízí tvé noze několik úrovní tlumení díky kombinaci FluidRide mezipodešvi, FlyteFoam spodní vrstvě mezipodešve a SpevaFoam svrchní vrstvě mezipodešve.

Spolu tento systém tlumení zesílí vlastnost odrazu a zároveň sníží opotřebení mezipodešve. Tato bota oslavila již 20 let jako základní neutrální model, nabízející noze měkkost a podporu ve všech fázích běžeckého kroku a pocit, že byla tvé noze navržena na míru.

Tato bota je díky Asics revoluční FlyteFoam™ technologii určena každému běžci, jenž si chce užít pohodlí, vnímat každý svůj krok a získat lehkou botu. Nová FluidFit 2.0 mřížka se snadno přizpůsobí noze a díky svému strategickému umístění jí poskytne ještě více podpory.

Díky použití 3M reflektivních detailů kolem celé boty je ideální pro večerní běžce, s touhou užít si svůj běh i v prostředí nočních ulic. Je evidentní, že by tento design nebyl kompletní bez našeho proslulého ASICS Gel tlumení umístěného v přední i zadní části boty pro pohodlný a měkký odraz i dopad každého běžeckého kroku. A AHAR vnější guma, jenž snadno přilne k povrchu, poskytne tvé noze ještě více stability.

Specifikace
Značka Asics
Tlumení Velké
Určení Objemová
Došlap Neutrál
Drop Sklon mezi patou a špičkou 10,000000 mm
Typ povrchu Silnice
Reflexní Ne
Membrána Ne
Sezóna FW 18
Muži/ženy/děti Žena
Barva Oranžová
Odkazy
Doplňky a související
S tímto zbožím kupují
 
CHCETE VĚDĚT O NOVINKÁCH A AKCÍCH JAKO PRVNÍ?
Přihlaste se k odběru novinek