Mizuno Wave Aero 15 dámské

Kód: J1GB163505
Výrobce: MizunoMizuno
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
59 %
3 640 Kč
1 500 Kč plus doprava
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Dárek k nákupu: Poukázka na 150 Kč na příští nákup
Mizuno Wave Aero 15 dámské

Bota s neutrálním došlapem a závodním tlumením je skvělá na silnice a pevné cesty. Tlumení jistí paralelní vlnová deska Wave, která je dobře patrná při pohledu z boku. Lehoučká bota na závod, která je flexibilní a efektivně přenáší energii do celého chodidla. 

Technologie

  • U4iC mezipodešev s dobrým tlumením, ale nižší hmotností (oproti předchozím modelům)
  • SmoothRide technologie pro plynulý přechod chodidla z dopadu do odrazu
  • Svršek ve střihu DynaMotion Fit se zpevňujícími proužky, které podporují chodidlo a umožňují mu přirozený pohyb
  • Optimální tlumení paralelní vlnovou deskou pro tempový závod
  • váha 225 gramů, drop 9 mm

AIRmesh

 

Materiál AirMesh je ventilační systém, který poskytuje maximální prodyšnost, a tím i komfort pro nohy.
 

Dynamotion Fit

Mizuno Dynamotion Fit technologie je založena na 3D analýze těla v pohybu. Vytváří střih, díky němuž oděv i obuv dokonale padne a poskytuje volnost pohybu.

Mizuno Wave

Unikátní technologie, která kombinuje dvě základní vlastnosti potřebné pro funkční běžeckou botu - odpružení a stabilitu.

Při běhu je tělo nadměrně zatěžováno, a proto je důležitá správná kombinace odpružení a stability ke snížení rizika zranění.

Vlnová deska poskytuje výborné odpružení rozptýlením síly nárazu na větší plochu. Stabilita vlnové technologie je získána konstrukčním rozdílem mezi vnější a vnitřní stranou boty, a tím odolává stlačení mezipodešve v nejvíce zatěžovaných oblastech. Základní prvky odpružení a stability ve vlnové desce mohou být navrženy pro jakéhokoliv běžce a výsledek je nejlehčí, technologicky vyspělá, výkonnostní sportovní obuv.

SmoothRide

SmoothRide Technologie byla vytvořena k co nejplynulejšímu přechodu mezi prudkým zrychlením a zpomalením při běhu snížením nárazu a zvýšením flexibility. Tato technologie dovoluje Mizunu vytvořit běžeckou obuv, která umožňuje velmi pohodlný běh. Mizuno je považováno za vedoucí značku v designu a technologii obuvi a se SmoothRide udělalo další krok k maximálnímu požitku a výkonu při běhu.

U4iC

Cílem značky Mizuno je podpořit co nejefektivnější pohyb, poskytnout maximální komfort a celkový zážitek euforie z běhu. Technologie U4iC posouvá laťku opět o kus výš. Speciální směs materiálu mezipodešve U4iC je o 30% lehčí než předchozí ap+, přesto si zachovává stejné vlastnosti odpružení a pohodlí, které běžci od značky Mizuno očekávají.

X10

X10 je odolná karbonová guma, která se umisťuje na patní část podrážky, tedy na její nejzatěžovanější část. Prodlužuje tímto životnost a odolnost boty.

Specifikace
Značka Mizuno
Tlumení Malé
Určení Závodní
Došlap Neutrál
Drop Sklon mezi patou a špičkou 9,000000 mm
Typ povrchu Silnice
Membrána Ne
Délka stélky 0,000000 mm
Barva Bílá
Muži/ženy/děti Žena
Odkazy
Stojí za pozornost
Asics Tartherzeal 6 dámské Asics Tartherzeal 6 dámské Kód: T870N-500 Sleva
40 %
3 390 Kč
2 030 Kč
Asics Tartherzeal 6 dámské, 39,5 Asics Tartherzeal 6 dámské, 39,5 Kód: T870N-500_39,5 Sleva
40 %
3 390 Kč
2 030 Kč