Novinka Enervit Liquid gel 60ml zelený čaj
[+] zvětšit

Enervit Liquid gel 60ml zelený čaj

Obsahuje speciální směs maltodextrinu a fruktózy, které ve správném poměru a množství dokáží zlepšit využitelnost energie ze sacharidů. Přispívají tak k optimálnímu využití svalového glykogenu při sportovním výkonu (oproti stejnému množství jen čisté gluk
Kód: 96583
Výrobce: ENERVITENERVIT
Dostupnost: Připraveno k odeslání
94 Kč plus doprava
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Dárek k nákupu: Poukázka na 150 Kč na příští nákup
Enervit Liquid gel 60ml zelený čaj

Obsahuje speciální směs maltodextrinu a fruktózy, které ve správném poměru a množství dokáží zlepšit využitelnost energie ze sacharidů. Přispívají tak k optimálnímu využití svalového glykogenu při sportovním výkonu (oproti stejnému množství jen čisté glukózy).

Dávkování

Doba nástupu účinku je do 5 minut, doba účinku je 30 minut doporučujeme užívat v závěru závodu, v případě krize nebo před náročným úsekem v případě krize či náročného úseku je třeba po 20 minutách užít další energetický přípravek z důvodu vyrovnání hladiny krevního cukru např.

Přednosti

Rychlý sacharid glukóza je obsažen v podobě maltodextrinu (vyznačuje se menším osmotickým tlakem, tudíž i rychlejším vstřebáním oproti samostatným molekulám glukózy) díky tomu získají svalová vlákna energii z Enervit Liquid Gelu rychleji díky maltodextrinům udržuje Enervit Liquid Gel stabilnější hladinu krevního cukru během výkonu (neboli „nakopne a podrží“) účinky jsou ještě umocněny obsahem kofeinu (25 mg v balení) praktický uzavíratelný obal umožňuje příjem energie rozdělit na více dávek v průběhu výkonu

Složení

Voda, maltodextrin (22,8 %*), fruktóza (17 %*), kyselina: kyselina citrónová, aroma, kofein (0,035 %*), vitamin B1. *procentuální vyjádření v g/100 g (100 g = 85 ml).

Doporučujeme

Liquid Gel Competition přijatý cca 30 minut před koncem závodu nabudí organizmus, oddálí únavu a „vyždíme“ poslední zbytky sil.

Specifikace
Značka ENERVIT
Kdy užívat Během výkonu
Funkce Energie
Forma Gel
Stojí za pozornost
Montane Fem Via Claw 14 Black Montane Fem Via Claw 14 Black Kód: PFCLWBL Novinka
24 %
3 470 Kč
2 654 Kč
Salomon triko Pulse Seamless LS Tee Men
, S Salomon triko Pulse Seamless LS Tee Men , S Kód: L40404500_S Sleva
50 %
2 290 Kč
1 145 Kč