Sleva 10% pro přihlášené. Kód: ChciBehat (neplatí pro poukazy a Zpětnou zásilku)

ENERVIT Brožura Sportuj lépe

Kód: 101010
50 Kč
Momentálně nedostupné (>10 ks)
Možnosti doručení

Chcete vědět, jak na výživu při sportu? Jaké fyziologické procesy v těle sportovce probíhají a jak na ně reagovat, aby vaše výkonnost rostla? Přečtěte si naši brožuru Sportuj lépe, která je výborným pomocníkem pro všechny vytrvalostní sportovce - běžce, triatlonisty, cyklisty, běžce na lyžích a další.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete vědět, jak na výživu při sportu? Jaké fyziologické procesy v těle sportovce probíhají a jak na ně reagovat, aby vaše výkonnost rostla? Přečtěte si naši brožuru Sportuj lépe, která je výborným pomocníkem pro všechny vytrvalostní sportovce - běžce, triatlonisty, cyklisty, běžce na lyžích a další.

Ať už vám pohyb slouží jako příjemný relax, příležitost sejít se s přáteli, nebo když pracujete na své výkonnosti, je třeba myslet spolu s četností tréninkových dávek také na správnou výživu a regeneraci. Úkolem výživy je doplňovat energii a živiny, tedy udržovat nás při životě. Budeme-li k výživě přistupovat laxně a nezodpovědně, budeme postrádat energii a současně bude nedostatečný i příjem živin, vitaminů a minerálních látek. Naše životní, pracovní i sportovní výkonnost tak začne klesat, riziko apatie, psychického podráždění, onemocnění či zranění naopak narůstat. Tohle ale nikdo nechce, a proto vznikla naše brožura.

Najdete v ní tyto kapitoly:
1. Energetická bilance - základ rovnováhy
2. Energetické systémy - klíč k pochopení práce s energií
3. Jak jíst, aby nás sport bavil a těšil
4. Pitný režim - nutnost, která má své zásady
5. Na křeče myslete včas
6. Pozor na sladkosti a prázdné kalorie
7. Bílkoviny a jejich přínos pro vytrvalce
8. Obecná výživa a jídelníček

Brožuru Sportuj lépe si můžete vybrat jako dárek k objednávce produktů ENERVIT nad 700 (do poznámky v košíku zadejte Brožura Sportuj).

Doplňkové parametry

Kategorie: Čtení
Počet stránek: 32

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Enervit, to je značka italských specialistů na sportovní výživu pro vytrvalce. V jejich nabídce najdete energetické gely a tablety, nápoje, ionťáky, energetické tyčinky a spoustu dalších doplňků stravy, které jsou navrženy tak, aby dodaly tělu co potřebuje a při konzumaci zbytečně nezdržovaly. V Best4Run jsme se stali jejich obchodním místem pro Olomoucký kraj. 

MOŽNOSTI PŘÍJMU ENERGIE BĚHEM VÝKONU:

Rychlá energie:

Postupně se uvolňující energie:

Energie, která zasytí a vydrží: