Zboží koupené od 1. 11. můžete nepoužité vrátit nebo vyměnit do 14. ledna.

Edgar malý balíček Energybar + Powergel + Magnesium

balíček
309 Kč –10 %

Zvýhodněný balíček tyčinek, gelů a magnesia od Edgara.

309 Kč –10 % 278 Kč
Skladem (10 ks)

Balíček obsahuje:

  • 3 ks tyčinek Edgar Energybar 50 g (1x brownies, 1x kokos, 1x slaný karamel)

Dodej svému tělu proteiny pro růst svalů i efektivnější regeneraci. Energybar by Edgar nejenže skvěle chutnají, ale obsahují až 11 gramu bílkovin! Přitom jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin.

  • 3 ks gelů Edgar Powergel 40 g (1x Lesní ovoce, 1x Multivitamin, 1x Pomeranč)

Powergel by Edgar je tvoje záložní baterie, ze které můžeš čerpat energii přímo během fyzického výkonu. Jejím základem je inteligentní sacharidová směs, z níž tělo čerpá energii po dlouhou dobu a velmi rovnoměrně. Přitom neobsahuje kofein, lepek, dopingové látky, barviva ani sladidla, takže nezatíží tvůj žaludek.

Chceš, aby tvé svaly fungovaly na plný výkon? Podpoř jejich správné fungování hořčíkem v chelátové formě s velmi vysokou biologickou dostupností a vstřebatelností. Spolu s vitaminem B6 také přispívá k řádnému fungování nervového systému a snižuje únavu a vyčerpání. Dej si Edgar Magnesium Shot s višňovou příchutí a umožni svému tělu pracovat na maximum!

 

Příchutě v balíčku lze na požádání (v poznámce objednávky) vyměnit za jiné.

Kód Kód: EDGARBALICEK-MALY
Jméno značky: Edgar Power
Kategorie: Tyčinky
Záruka: --

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Screenshot_2

Čím delší výdrž, tím lepší výsledky. Obyčejné nakopáváky založené na taurinu, kofeinu nebo podobných látkách ti sice dopřejí solidní rozjezd, ale za půl hodiny už o nich nevíš. Edgara jsme vyvinuli tak, aby se z něj energie uvolňovala postupně. Edgar tak výrazně prodlužuje dobu, po kterou vydržíš makat naplno.

 

Na dlouhé trati s Edgarem: větší šance zvítězit

Energie z cukrů sama o sobě dlouhou výdrž nezajistí. Edgar v sobě proto ukrývá ještě další vychytávky: neesenciální aminokyselina beta alanin zlepšuje fyzický výkon a oddaluje únavu. Citrulin malát, který rozšiřuje cévy, podporuje přeměnu tuků na energii, chrání před překyselením a podílí se na detoxikaci jater.

Energetická exploze bez nevolností a těžkého žaludku

Edgar dodává tolik energie jako plnohodnotné jídlo. Zatímco klasický oběd tě zpomalí složitým trávením, po Edgarovi se budeš cítit lehce. Běžné energetické stimulanty zatěžují žaludek a mohou způsobit nevolnost, která pak může nepříznivě ovlivnit celkovou výdrž. S Edgarem ti nic takového nehrozí, je vyrobený bez přidání umělých barviv a chemických konzervantů.

Dlouhotrvající výdrž pro tělo i mozek

Glukóza představuje rychlou energii nejen pro tělo, ale také pro mozek. Její dostatek zlepšuje koordinaci pohybů, soustředění a orientaci v neznámém prostředí. Edgar zásobuje tvůj mozek glukózou kontinuálně, proto se vydržíš déle koncentrovat na to, co je během tréninku, nebo závodu důležité.

 
 
x